HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Księgowy AP z językiem angielskim, hiszpańskim, niemieckim lub francuskim

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Kraków

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy z branży konsultingu i outsourcingu poszukujemy pracowników na stanowisko AP Specialist z językiem angielskim (język hiszpański, niemiecki lub francuski mile widziany). Praca przez pierwsze 6 miesięcy jest zawarta na podstawie umowy o pracę tymczasową.
Do obowiązków na tym stanowisku należy:
- analiza dokumentów
- bezpośredni kontakt z działami zakupów
- rozwiązywanie potencjalnych problemów
- praca na systemie SAP
Kluczowe wymagania na to stanowisko to:
- mocna wiedza dotycząca procesów Account Payable
- dobra znajomość SAP w tym obszarze
 - mocne zdolności analityczne, szybkość wyszukiwania informacji - mocne zdolności komunikacyjne i umiejętność wywierania wpływu
- bardzo dobry angielski - poziom C1 (hiszpański, niemiecki lub francuski byłyby dodatkowym atutem - oczywiście wyżej płatnym)
Nasz klient oferuje:
- Pracę hybrydową (z dojazdem do biura w Krakowie lub Katowicach)
- Pakiet benefitów
- Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:czasowa
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:1176513
  • • Data aktualizacji:24-04-2024
  • • Data zamieszczenia:10-05-2023