HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Junior Administration Specialist

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, jednej z wiodących firm farmaceutycznych i ochrony zdrowia poszukujemy kandydatów na stanowisko Junior Administration Specialist.
W nowej roli będziesz odpowiedzialny za administracyjne wsparcie działu sprzedaży z wykorzystaniem różnych kanałów komunikacji (np. telefon/czat/e-mail) oraz zarządzanie danymi podstawowymi klientów w systemie. Do Twoich zadań będzie należało administrowanie informacjami na temat dostawców w systemie CRM.
Poszukujemy kandydatów posługujących się biegle językiem angielskim - znajomość języka na poziomie min. B2 jest konieczna do wykonywania codziennych obowiązków. Idealny kandydat to osoba kontaktowa, analityczna oraz skrupulatna i dobrze zorganizowana. Mile widziane będzie znajomość Excela oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Znajomość systemów CRM nie jest wymagana, podczas onboarding'u przewidziane jest kompleksowe szkolenie. Jesteśmy otwarci na studentów oraz osoby rozpoczynające swoją karierę w międzynarodowym środowisku.
Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę , wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia, pakiet benefitów, sprzęt służbowy niezbędny do wykonywania pracy. Praca odbywa się w systemie hybrydowym - jeden dzień pracy z biura w tygodniu. Główna siedziba klienta znajduje się w Warszawie. Rekrutacja odbywa się drogą on-line.
Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:czasowa
  • • Branża:Farmacja
  • • Nr Ref.:1176622
  • • Data aktualizacji:23-03-2024
  • • Data zamieszczenia:12-05-2023