HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

EHS and Energy Senior Specialist

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Poznań

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w bliskich okolicach Poznania, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Specjalisty/tki ds. ochrony środowiska i zarządzania energią.Zakres obowiązków:
  • Odpowiedzialność za zapewnienie zgodności z wymaganiami z zakresu ochrony środowiska, normy ISO 14001, ISO 5001 oraz procedurami wewnętrznymi
  • Prowadzenie dokumentacji ewidencji odpadów, kart przekazania i ewidencji odpadów (praca w systemie BDO)
  • Przygotowanie i prowadzenie szkoleń wewnętrznych
  • Udział w opracowaniu i realizacji polityki ochrony środowiska i zarządzania energią wewnątrz organizacji
  • Aktywny udział w działaniach związanych z minimalizacją negatywnego wpływu na środowisko (w zakresie gospodarki odpadami, emisji zanieczyszczeń do powietrza, emisji hałasu oraz gospodarki chemikaliami)
  • Utrzymanie oraz pozyskiwanie niezbędnych pozwoleń środowiskowych, prawidłowe terminowanie i raportowanie do urzędów
  • Dobór odbiorców odpadów i usługodawców z zakresu ochrony środowiska
  • Odpowiedzialność za sporządzanie i rozliczne opłat związanych z ochroną środowiska
  • Reprezentowanie firmy przed organami administracyjnymi, kontrolnymi, jednostkami certyfikującymi oraz klientami
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ochrona środowiska lub pokrewne)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość wymagań prawa polskiego w zakresie ochrony środowiska
  • Doświadczenie w pracy z BDO
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów redukujących emisję zanieczyszczeń
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość i doświadczenie w pracy z normami ISO 5001, 14001
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Samodzielność oraz sumienność w wykonywaniu zadań
Nasz klient oferuje:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Premie absencyjną
  • Dofinansowanie wakacji (wczasy pod gruszą)
  • Możliwość przyłączenia do prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość przyłączenia do programu multisport
  • Dofinansowanie dojazdów
  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie produkcyjnej
Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą pracy, zapraszam do aplikowania!
Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:1178416
  • • Data aktualizacji:27-04-2024
  • • Data zamieszczenia:07-07-2023