HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Key Account Manager ds. Sprzedaży Zagranicznej (kanał nowoczesny)

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Poznań

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta - europejskiego lidera w produkcji sushi, który również prężnie rozwija pozostałe brandy wchodzące w skład portfolio – gotowe obiady, lunche, śniadania i przekąski poszukujemy osoby na stanowisko:Key Account Manager ds. Sprzedaży Zagranicznej (kanał nowoczesny)Miejsce pracy PoznańObowiązki:
  • Rozwój sprzedaży zagranicznej w kanale nowoczesnym i HoReCa (ze szczególnym uwzględnieniem rynku niemieckiego)
  • Budowanie i rozwijanie współpracy z kluczowymi klientami firmy, kontakt z kupcami oraz opieka nad istniejącymi Klientami firmy
  • Negocjacje handlowe z sieciami i realizacja planów sprzedaży
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji dotyczących wyników sprzedaży
  • Tworzenie i wykonywanie rocznych planów biznesowych z wykorzystaniem działań marketingowych
  • Stałe monitorowanie wyników sprzedaży oraz identyfikacja i kwalifikowanie szans sprzedażowych
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży eksportowej w branży spożywczej poparte wynikami
  • Doświadczenie i rozumienie specyfiki sprzedaży produktów świeżych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min C1 – warunek konieczny
  • Biegła znajomość języka niemieckiego – pożądana
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Wysokie umiejętności handlowe i negocjacyjne
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy w tym samochód służbowy
  • Opiekę medyczną
  • Dostęp do ubezpieczenia grupowego
  • Szkolenia specjalistyczne i z kompetencji osobistych
  • Czynny udział w budowaniu oraz rozwoju firmy
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Comiesięcznie doładowywaną kartę lunchową
  • Elastyczne godziny pracy

Co powinieneś zrobić?Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:1180665
  • • Data aktualizacji:22-04-2024
  • • Data zamieszczenia:25-09-2023