HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Dyrektor - ubezpieczenia grupowe zdrowotne

Miejsce pracy: Polska, pomorskie, Katowice

Opis stanowiska:

Dla międzynarodowego brokera ubezpieczeniowego poszukujemy osoby na stanowisko: Broker – ubezpieczenia grupowe zdrowotneMiejsce pracy: Katowice lub Toruń lub GdańskZakres obowiązków:· współpraca z klientami w aranżowaniu programów ubezpieczeniowych z obszaru ubezpieczeń grupowych zdrowotnych· przygotowywane zapytań ofertowych, prowadzenie negocjacji, opracowywanie porównań ofert ubezpieczeniowych i rekomendacji dla klientów· nadzorowanie obiegu informacji i dokumentów oraz utrzymywanie relacji z klientami oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi i dostawcami usług medycznych· działania up- i cross-sellingoweWymagania:· doświadczenie w pracy na stanowisku brokera ubezpieczeniowego· znajomość zagadnień z obszaru ubezpieczeń grupowych zdrowotnych i mile widziana także znajomość zagadnień z obszaru ubezpieczeń grupowych życiowych· umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami firmowymi· orientacji na klienta i jakościową jego obsługę· licencja brokera (warunek konieczny)· znajomość języka angielskiego na poziomie minimum dobrymPracodawca oferuje:· pracę w stabilnej i ugruntowanej na rynku organizacji, która wyróżnia się wysokimi standardami działania, a zarazem przyjazną kulturą pracy opartą na szacunku i wzajemnym wsparciu· umowę o pracę z podstawą wynagrodzenia i klarownym systemem premiowym· pakiet benefitów pozapłacowych: m.in. ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, kupony lunchowe, dofinansowanie świadczeń sportowych, opłata składki do PPK 4%, dofinansowanie urlopu, dodatkowe dni wolne od pracy

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Handel
  • • Nr Ref.:1183206
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:18-01-2024