HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Dyrektor – ubezpieczenia grupowe zdrowotne

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Warszawa

Opis stanowiska:

Dla międzynarodowego brokera ubezpieczeniowego poszukujemy osoby na stanowisko: Dyrektor – ubezpieczenia grupowe zdrowotneMiejsce pracy: Warszawa, możliwa jest też praca z innych oddziałów w Polsce: Poznań lub WrocławZakres obowiązków:· pozyskiwanie klientów w zakresie programów ubezpieczeniowych z obszaru ubezpieczeń grupowych zdrowotnych· opieka nad klientami przez pierwszy rok od ich pozyskania· współpraca z brokerami ubezpieczeń grupowych zdrowotnychWymagania:· doświadczenie w rozwoju sprzedaży ubezpieczeń grupowych zdrowotnych/na życie· znajomość zagadnień z obszaru ubezpieczeń grupowych zdrowotnych i mile widziana także znajomość zagadnień z obszaru ubezpieczeń grupowych życiowych· umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami firmowymi· aktywność, zaangażowanie, wychodzenie z inicjatywą· gotowość do podróży służbowych po Polsce (spotkania z klientami)· licencja brokera będzie ważnym atutem· znajomość języka angielskiego jest mile widzianaPracodawca oferuje:· pracę na dynamicznym stanowisku w stabilnej i ugruntowanej na rynku organizacji, która wyróżnia się wysokimi standardami działania, a zarazem przyjazną kulturą pracy opartą na szacunku i wzajemnym wsparciu· umowę o pracę z podstawą wynagrodzenia i klarownym systemem premiowym· wsparcie zespołu umawiającego spotkania z potencjalnymi klientami· hybrydowy model pracy (3 dni pracy z biura, 2 dni pracy zdalnej) i elastyczne godziny rozpoczynania pracy· samochód służbowy i pakiet benefitów pozapłacowych: m.in. ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, kupony lunchowe, dofinansowanie świadczeń sportowych, opłata składki do PPK 4%, dofinansowanie urlopu, dodatkowe dni wolne od pracy

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Handel
  • • Nr Ref.:1183120
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:18-01-2024