HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Operation Manager (Sea/ Air Freight)

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Myslowice

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, globalnej organizacji z branży TSL, poszukujemy Kandydatów/Kandydatki na stanowisko:
Operation Manager Sea&Air FreightObszar działania: Cała PolskaMiejsce pracy: Tychy/Mysłowice
Zakres obowiązków:
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem operacji logistycznych
  • Kontakt i negocjacje z podwykonawcami usług
  • Planowanie pracy oddziału oraz kontakt z armatorami morskimi i powietrznymi
  • Odpowiedzialność za rozwój rynku w zakresie transportu morskiego oraz lotniczego
  • Pozyskiwanie nowych kluczowych klientów w zakresie spedycji morskiej i lotniczej
  • Utrzymanie profesjonalnych relacji z Klientami oraz dbanie o wysoką jakość obsługi klienta
  • Ścisła współpraca z działami spedycji morskiej i lotniczej wewnątrz organizacji
  • Analiza rynku i trendów w obszarze frachtów lotniczych i morskich
  • Negocjacje stawek i warunków współpracy, przygotowywanie ofert, wycen i umów handlowych
  • Proponowanie nowych rozwiązań logistycznych dostosowanych do potrzeb i wymagań Klientów
Nasze wymagania:
  • Min. 5- letnie doświadczenie w zarządzaniu usługami spedycyjni morskiej i lotniczej
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów usługi spedycji SEA & AIR dla kluczowych klientów
  • Doświadczenie w kontaktach z armatorami i przewoźnikami morskimi i lotniczymi
  • Doświadczenie w zarządzaniu operacjami logistycznymi
  • Posiadanie portfela klientów z bezpośrednią decyzyjnością w Polsce i EU
  • Znajomość języka angielskiego w swobodnym komunikowaniu się w mowie i piśmie (C1)
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + bonusy
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
  • Pakiet medyczny
  • Stabilne zatrudnienie u międzynarodowego operatora logistycznego
  • Możliwość dalszego rozwoju w strukturach organizacji
  • Pakiet szkoleń
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV w języku angielskim. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Handel
  • • Nr Ref.:1181560
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:18-01-2024