SMART-HR

SMART-HRJesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Stanowisko:

Koordynator Serwisu branża HVAC

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Tychy

Opis stanowiska:

SMART-HR jesteśmy firmą doradztwa personalnego, realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń. Dla naszego Klienta firmy działającej na rynku klimatyzacji i wentylacji, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko: Koordynator Serwisu branża HVAC Miejsce pracy: Tychy Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Przyjmowanie zgłoszeń serwisowych od klientów,
  • Koordynowanie działań serwisu,
  • Przygotowanie ofert serwisowych,
  • Nadzór nad stanem magazynowym i zamawianie części,
  • Obsługa CRO,
  • Sporządzanie stosownych raportów.

Wymagania:

  • Doświadczenia w serwisie lub montażu klimatyzatorów,
  • Podstawowej znajomości zagadnień elektroenergetyki,
  • Wyższego wykształcenia,
  • Czynnego prawa jazdy kat B,
  • Znajomości pakietu MS Office,
  • Komunikatywności i dobrej organizacji pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód do użytku prywatnego),
  • Pozytywną atmosferę pracy,
  • Pracę stałą, dającą możliwości rozwoju zawodowego i finansowego.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Technika, Inżynieria
  • • Nr Ref.:3557141140
  • • Data aktualizacji:28-02-2024
  • • Data zamieszczenia:30-01-2024