SMART-HR

SMART-HRJesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Stanowisko:

Consultant FICO

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Poznań

Opis stanowiska:

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń. Dla naszego klienta polskiej firmy produkcyjnej, lidera w swojej branży, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:
Consultant FICO Miejsce pracy: Poznań (woj. wielkopolskie) Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Bieżące rozwiązywanie codziennych problemów zgłaszanych przez użytkowników modułu,
  • Rozwój systemu, tworzenie nowych rozwiązań, dostosowywanie rozwiązań do pojawiających się przepisów,
  • Udział w projektach.

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego z kierunku informatyka lub pokrewnych,
  • Minimum 3-letniego doświadczenia w zakresie modułów FICO,
  • Znajomości podstawowych przepisów o rachunkowości i finansach,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2,
  • Komunikatywności i umiejętności współpracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne konkurencyjne zatrudnienie na umowę o pracę w dużej, stabilnej z ugruntowaną pozycją na rynku firmie,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • Możliwość skorzystania z warunków ubezpieczenia grupowego,
  • Bogaty pakiet socjalny dla każdego pracownika (dofinansowanie do wypoczynku, bony na święta, pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w trudnych życiowo sytuacjach i inne),
  • Wdrożenie i przeszkolenie do pracy.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:3557841147
  • • Data aktualizacji:02-03-2024
  • • Data zamieszczenia:02-02-2024