SMART-HR

SMART-HRJesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Stanowisko:

Asystent ds. Administracyjno-Technicznych

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Katowice

Opis stanowiska:

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń. Dla naszego klienta firmy działającej w obszarze realizacji inwestycji w sektorze nieruchomości poszukujemy kandydata na stanowisko: Asystent ds. Administracyjno-Technicznych Miejsce pracy: Katowice i okolice Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Załatwianie spraw administracyjnych i urzędowych Spółki,
  • Proste prace administracyjno-biurowe,
  • Drobne prace techniczne,
  • Robienie zakupów do biura,
  • Pozostałe, nieskomplikowane zadania wykonywane na zlecenie Zarządu.

Wymagania:

  • Dobrej organizacji,
  • Zaradności, umiejętności zarządzania czasem,
  • Praktycznej wiedzy technicznej,
  • Gotowości do wykonywania nieskomplikowanych, aczkolwiek różnorodnych zadań,
  • Czynnego prawa jazdy kat B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na ½ etatu na podstawie dowolnej formy zatrudnienia, w zależności od preferencji kandydata,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Ciekawe i różnorodne zadania dla osobę chętnej do pracy.
  • Pracodawca dopuszcza również możliwość zatrudnienia osoby na emeryturze.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Biuro i administracja
  • • Nr Ref.:3557641145
  • • Data aktualizacji:23-02-2024
  • • Data zamieszczenia:01-02-2024