SMART-HR

SMART-HRJesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Stanowisko:

Technolog ds. Powlekania

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Katowice

Opis stanowiska:

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń. Dla naszego klienta firmy produkcyjnej, będącej wiodącym dostawcą w swojej branży na rynku polskim i zagranicznym, poszukujemy kandydata na stanowisko Technolog ds. Powlekania Miejscepracy: okolice Katowic, woj. śląskie Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Nadzorowanie i koordynowanie procesu powlekania tkanin,
  • Kalandrowanie, stabilizowanie, powlekanie, apretowanie tkanin technicznych,
  • Uczestnictwo w projektach realizowanych przez zespół R&D,
  • Optymalizację jakościową procesu produkcyjnego,
  • Realizację wyznaczonych celów produkcyjnych.

Wymagania:

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:
  • Doświadczenia w obsłudze parku maszynowego produkującego tkaninę techniczną (eko-skóra, wiskoza),
  • Wiedzy na temat parametrów technicznych procesu powlekania tekstyliów,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Umiejętności pracy w zespole, komunikatywność, skrupulatność,
  • Umiejętności zarządzania projektami.
Mile>
  • Wykształcenie włókiennicze lub pokrewne,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Wiedza z zakresie technologii druku na wstędze i/ lub sitodruku rotacyjnego.
  • Oferujemy:

    Pracodawca oferuje:
    • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę, B2B),
    • Pakiet benefitów pozapłacowych (Medicover Sport, dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne),
    • Elastyczne godziny pracy,
    • Pełne wdrożenie na stanowisko oraz szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
    • Duże możliwości rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,
    • Stabilną pracę w nowoczesnym i przyjaznym środowisku.

    Pozostałe informacje:

    • • Rodzaj pracy:inne
    • • Forma zatrudnienia:pełny etat
    • • Branża:Technika, Inżynieria
    • • Nr Ref.:3561541188
    • • Data aktualizacji:19-03-2024
    • • Data zamieszczenia:19-02-2024