HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

EHS Manager (non-automotive)

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Wrocław

Opis stanowiska:

W związku z rozwojem naszego klienta, międzynarodowej firmy produkującej chemię gospodarczą oraz produkty higieny osobistej poszukujemy osoby na stanowisko EHS Managera. Dołącz do jednego z przodujących producentów chemii gospodarczej i kosmetyków w Europie Centralnej. Na stanowisku EHS Managera/ki będziesz odpowiedzialny/a za stałą kontrolę zasad bezpieczeństwa w firmie produkcyjnej, poszerzanie świadomości ochrony środowiska i bezpieczeństwa pracy.
Zadania:

  • Odpowiedzialność za wdrażanie oraz utrzymywanie standardów bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska na podstawie założenia organizacji
  • Reprezentowanie firmy podczas audytów zewnętrznych
  • Tworzenie planów bezpieczeństwa dla organizacji zgodnie z polskim prawem pracy
  • Promowanie kultury bezpieczeństwa, przestrzeganie zasad
  • Uczestnictwo we wprowadzeniu projektu zrównoważonego rozwoju zgodnie z założeniem firmy
  • Doradztwo oraz aktywne uczestnictwo w utrzymywaniu standardów bezpieczeństwa pracy, oraz ochrony środowiska
  • Zarządzanie podległym zespołem
 Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (BHP, Ochrona Środowiska lub pokrewne)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z obszaru FMCG
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji
  • Umiejętności analitycznego myślenia w kontekście biznesowym
  • Umiejętność organizacji własnego czasu, wyznaczania priorytetów oraz zarządzania zespołem
  • Nastawienie na wysokiej jakości realizowanie wielu projektów naraz
  • Doświadczenie w kierowaniu oraz motywowaniu podległego zespołu
 Oferujemy:

  • Umowę o pracę, Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Spotkania integracyjne
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Program rekomendacji pracowników
  • Możliwość uzyskania uprawnień
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Produkty firmowe cyklicznie

Jeżeli ogłoszenie brzmi dla Ciebie interesująco, zapraszam do aplikowania!
Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:1184194
  • • Data aktualizacji:27-04-2024
  • • Data zamieszczenia:23-02-2024