SMART-HR

SMART-HRJesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Stanowisko:

Senior ServiceNow Consultant

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta firmy zajmującej się dostarczaniem rozwiązań technicznych dla przemysłu, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko: Senior ServiceNow Consultant Miejscepracy: home office Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Zarządzanie usługami platformy ServiceNow (moduły: HR, SPM, PPM, CSM),
  • Tworzenie rozwiązań w środowisku CRM,
  • Zarządzanie konkurencyjnymi priorytetami w złożonym środowisku,
  • Badanie i analiza problemów z podejściem metodycznym i zdyscyplinowanym,
  • Rozwiązywanie problemów i obsługa użytkowników,
  • Uczestnictwo w spotkaniach zespołu,
  • Utrzymywanie aktualnych wersji w VCS,
  • Pisanie testów.

Wymagania:

  • Wiedzy na temat platformy ServiceNow, zrozumienie koncepcji i zasad zarządzania usługami,
  • Doświadczenia w pracy ze standardami kontroli jakości i testowania,
  • Certyfikatu administratora ServiceNow,
  • Certyfikatu Specjalista ds. wdrożeń ServiceNow,
  • Umiejętności opracowywania kreatywnych rozwiązań technicznych, poszukiwania alternatywnych rozwiązań i formułowania rekomendacji,
  • Umiejętności wyrażania silnej obecności, profesjonalnego wizerunku i pewnego radzenia sobie ze złożonymi problemami technicznymi,
  • Doświadczenie w modułach takich jak: SPM, PPM, APM, CSM, HR.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Prywatną opiekę zdrowotną,
  • Dofinansowanie karty Multisport oraz lunch benefits ze zniżkami,
  • Grupowe ubezpieczenie na życie,
  • Refinansowanie okularów,
  • Możliwość udziału w różnych wydarzeniach i konkursach z nagrodami,
  • Wczasy pod gruszą,
  • Darmowy dostęp do płatnej platformy e-learningowej.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:3567641257
  • • Data aktualizacji:11-04-2024
  • • Data zamieszczenia:14-03-2024