CHEFS CULINAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Chefs Culinar to rodzinne przedsiębiorstwo z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem. Wyróżnia nas szeroki asortyment produktów spożywczych i przemysłowych oraz kompleksowa obsługa klienta. Naszą specjalizacją jest dedykowana obsługa firm gastronomicznych, dla których od lat jesteśmy partnerami w biznesie. Zaufaniem obdarzyło nas wiele restauracji, hoteli, firm cateringowych i punktów zbiorowego żywienia. Świadczymy swoje usługi w Niemczech, Danii, Szwecji, Niderlandach, Austrii oraz Polsce. Nad wysokiej jakości serwisem dla klientów Chefs Culinar czuwa ponad 6000 pracowników, których kompetencje i skuteczność codziennie budują nasz sukces.
Pracodawca godny zaufania? Tak, Chef!
Chcesz, aby ktoś doceniał Twoje kwalifikacje, inspirował i stawiał przed Tobą wyzwania?
Dołącz do naszego zespołu!

Stanowisko:

Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Poznań

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Zadania:
  • Rozładunek dostaw i ich kontrola
  • Transport towaru pomiędzy strefami magazynowymi
  • Prawidłowe oznaczanie palet w magazynie
  • Udział w inwentaryzacji i wyjaśnianie rozbieżności

Wymagania:

Wymagania:
  • 2 lat doświadczenia zawodowego (mile widziane w logistyce i magazynowaniu)
  • Dyspozycyjności - praca również w godzinach nocnych
  • Komunikatywności
  • Umiejętności pracy pod presją czasu

Oferujemy:

Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Opiekę medyczną w placówkach Enelmed oraz placówkach partnerskich
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do karty sportowej i platformy edukacyjnej
  • Program wdrożeniowy

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:MjEwMTJfMF80NDM5
  • • Data aktualizacji:11-04-2024
  • • Data zamieszczenia:13-03-2024