SMART-HR

SMART-HRJesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Stanowisko:

Robotyk

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Rybnik

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta firmy oferującej kompleksowe rozwiązania dla z obszaru automatyki i robotyki, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:
Robotyk Miejsce pracy: okolice Rybnika, woj. Śląskie Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Programowanie optymalizacja pracy online robotów KUKA i COMAU,
  • Nowe uruchomienia (głównie na terenie Śląska, ale również całej Polski),
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych,
  • Usprawnienia procesów technologicznych,
  • Analizę danych,

Wymagania:

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku Robotyka,
  • Gotowości do delegacji na terenie głównie Śląska, ale również całej Polski (2-3 dni w skali miesiąca),
  • Komunikatywności,
  • Znajomości pakietu MS Office.
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym mile widziane,
  • Doświadczenie w spawaniu spawarki FRONIUS co będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w dobrze rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Nowoczesny park maszynowy,
  • Dodatkowe ubezpieczenie,
  • Możliwość odbywanie wewnętrznych szkoleń.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Technika, Inżynieria
  • • Nr Ref.:3568341266
  • • Data aktualizacji:16-04-2024
  • • Data zamieszczenia:19-03-2024