SMART-HR

SMART-HRJesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Stanowisko:

Specjalista ds. Jakości Towaru (owoce i warzywa)

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Bronisze

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta firmy zajmującej się sprzedażą owoców i warzyw dla odbiorców hurtowych w kraju i za granicą, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Jakości Towaru (owoce i warzywa) Miejsca pracy:Bronisze (pow. warszawski zachodni) Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Kontrolę jakości świeżych owoców i warzyw zgodnie z obowiązującymi specyfikacjami,
  • Prowadzenie i nadzorowanie dokumentacji jakościowej,
  • Sporządzanie raportów jakościowych i raportowanie do działu handlowego,
  • Wdrożenie i utrzymanie systemu HACCP,
  • Zarządzanie reklamacjami: przyjmowanie i wyjaśnianie reklamacji z dostawcami oraz klientami,
  • Stałą kontrole przestrzegania standardów jakościowych na wszystkich etapach procesu,
  • Ścisłą współprace z działem handlowym,
  • Współpracę z instytucjami kontroli państwowej.

Wymagania:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku minimum 2 lata w branży spożywczej (w szczególności w sektorze owoców i warzyw),
  • Znajomości standardów HACCP, ISO 22000 lub IFS/BRC,
  • Dokładności, precyzyjności, systematyczności,
  • Samodzielności w działaniu, dyspozycyjność,
  • Uprawnień audytora wewnętrznego systemów jakościowych (mile widziane),
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • Znajomości języka angielskiego przynajmniej na poziomie B1.

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem prowizyjnym,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjny system wynagradzania i premiowania,
  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne benefity (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, służbowy telefon do użytku prywatnego, brak dress codeu, parking dla pracowników, paczki świąteczne, kawa, herbata).
  • Praca zadaniowa w godzinach 5:00 - 13:00, od niedzieli do czwartku,
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Technika, Inżynieria
  • • Nr Ref.:3568641269
  • • Data aktualizacji:17-04-2024
  • • Data zamieszczenia:19-03-2024