OTTO Work Force Recruitment

OTTO Work Force jest wiodącym dostawcą usług w dziedzinie pośrednictwa pracy na poziomie krajowym i międzynarodowym. Oferuje firmom usługi w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji i selekcji, outsourcingu pracowników a pracownikom pracę w Polsce, Niemczech i Holandii. Firma jest częścią międzynarodowego holdingu OTTO Work Force. Główna siedziba firmy w Polsce mieści się na Bielanach Wrocławskich. Oprócz oddziałów rekrutacyjnych we Wrocławiu, Opolu, Warszawie, Gdyni, Gliwicach, Poznaniu, Krakowie, Rzeszowie, Świebodzinie i Białymstoku, firmę reprezentują biura onsite.

Magazyn PVH z ubraniami Tommy Hilfiger, Calvin Klein || Super oferta!!

Miejsce pracy: Holandia, , Sevenum/Venlo

Opis stanowiska:

Znasz angielski lub niemiecki i szukasz sprawdzonej, stabilnej pracy za granicą? W OTTO mamy dla Ciebie super ofertę z zatrudnieniem jeszcze w tym miesiącu lub zaraz po majówce!
Lokalizacja: jeden z magazynów w Sevenum/Venlo
Z nami nie musisz martwić się o transport, zakwaterowanie czy ubezpieczenie zapewniamy pełen pakiet usług i pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii
Co będziesz robić? Wykonywać bardzo łatwe zadania:
· Kompletowanie oraz pakowanie zamówień
· Kontrola jakości produktów markowa odzież i akcesoria
· Przygotowywanie towaru do wysyłki (etykietowanie, oklejanie kartonów) i załadunek kontenerów

Wymagania:

Czego oczekujemy od Ciebie?
· Prawo jazdy - mile widziane
· Dobrego angielskiego lub niemieckiego - to idealna szansa do rozwijania umiejętności językowych w praktyce!

Oferujemy:

Sprawdź, na co jeszcze możesz liczyć:
· Wysoka stawka: 14.65 EUR/h brutto (13.52 EUR +8.33% dodatku wakacyjnego)
· Bonusy w weekendy (50-100%), bo doceniamy zaangażowanie!
· Minimum formalności (możliwość rekrutacji online)
· Jedna zmiana, wygodne godziny: 8:00-17:00
· Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich min. 40h pracy tygodniowo
· Szansa na awans i przejście na kontrakt bezpośredni!
· Aplikacja MyOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ
· Telefoniczna pomoc 24/7 - Operation Service Center
· Dostęp do wyposażonej stołówki w miejscu pracy
a to nie wszystko! Dwa razy w roku czeka na Ciebie wielka, wyjątkowa wyprzedaż!

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:3570441289
  • • Data aktualizacji:26-04-2024
  • • Data zamieszczenia:05-04-2024