D&D Invest Group

Stanowisko:

Operator robota spawalniczego

Miejsce pracy: Finlandia, , Jyväskylä

Opis stanowiska:

Opis stanowiska
Miejsce pracy: Finlandia,
Forma pracy: Pełny etat
Umowa:Umowa o pracę
Liczba wakatów: 1
Godziny pracy: możliwe nadgodziny Twój zakres obowiązków
Ustawianie, programowanie oraz obsługa robota spawalniczego,Kontrola jakości produktu.

Wymagania:

- posiadasz umiejętność programowania robotów (OTC lub KUKA
- Min. 1-2 roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Możliwość regularnych zjazdów do PolskiMożliwość pracy w godzinach nadliczbowychPracę w wymiarze pelnego etatu zgodną z fińskim kodeksem pracyPełne ubezpieczenie zdrowotne (obowiązujące na terenie całej UE)dodatki wynikające z fińskiego prawa pracy (dającej prawo m.in. do pobierania dodatków rodzinnych).28 dni płatnego urlopu,Kontrakt długoterminowyWysokie wynagrodzenie (zgodne ze standardami) Finlandia.ubezpieczeniekontrakt z firmą w FinlandiiPomoc w załatwianiu wszystkich formalności związanych z pobytem w Finlandii

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Technika, Inżynieria
  • • Nr Ref.:3571741302
  • • Data aktualizacji:01-05-2024
  • • Data zamieszczenia:16-04-2024