PROWORK
Logo Pracodawcy

Znasz bardzo dobrze język angielski, lubisz dzieci i szukasz dodatkowej pracy jako lektor j. angielskiego w Warszawie? Już dziś skontaktuj się z ProworkPL i prześlij do nas swoje CV! Pilnie poszukujemy osoby z b. dobrą znajomością angielskiego do pracy w jednym z przedszkoli na Białołęce/Warszawa.

Nauczyciel j. angielskiego / 10 godz. tyg. /przedszkole Białołęka / 50 zł godz.

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Białołęka / Warszawa

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, szkoły językowej w Warszawie poszukujemy pogodnej i kochającej pracę z dziećmi osoby do pracy jako lektor j. angielskiego w przedszkolu na Białołęce. Mile widziani studenci/absolwenci filologii angielskiej. Zajęcia z dziećmi odbywają się od pon. do pt. w godzinach 9.30-11.30.
Rozpoczęcie pracy PILNIE październik/listopad 2017
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv na adres: recruitment@prowork.pl tel.022 828 31 34;  501 182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.

Termin rozpoczęcia: listopad 2017

Wymagania:

Studenci/absolwenci studiów na kierunku filologii angielskiej
Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi w przedziale wiekowym 2-6 lat
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Pasja do pracy z dziećmi i dzielenia się swoim doświadczeniem

Oferujemy:

Okres pracy: minimum 1 rok
Wynagrodzenie: 50 zł godz.
Praca 10 godzin tyg. w godzinach 9.30-11.30
Praca w młodym i przyjaznym środowisku
Stała praca

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Usługi porządkowe, Pomoc domowa
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:21-03-2024
  • • Data zamieszczenia:20-10-2017

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: recruitment@prowork.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';