PROWORK
Logo Pracodawcy

Dla naszego klienta, międzynarodowego przedszkola na Ochocie, pilnie poszukujemy osoby do pracy jako Sekretarka. Jeśli znasz angielski w stopniu dobrym i chciałabyś pracować w renomowanym przedszkolu w Warszawie, skontaktuj się z ProworkPL i prześlij do nas swoje CV!

Praca Sekretarka / przedszkole międzynarodowe / Warszawa Ochota

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Ochota/Warszawa

Opis stanowiska:

Klient ProworkPL, renomowane międzynarodowe przedszkole mieszczące się na Ochocie zatrudni miłą osobę ze znajomością angielskiego do pracy jako sekretarka. Wymagana jest dobra znajomość angielskiego oraz mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Praca w przedszkolu na pełen etat – 40 godzin tyg. od grudnia 2017.
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv na adres: recruitment@prowork.pl tel.022 828 31 34; 501 182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.
Termin rozpoczęcia: grudzień 2017

Wymagania:

mile widziane doświadczenie w branży edukacyjnej
dobra znajomość angielskiego
wysoka kultura osobista

Oferujemy:

okres pracy: minimum 1 rok
wynagrodzenie: do ustalenia
praca stała - etat (40 godz. / tyg.).
forma zatrudnienia: umowa podpisywana bezpośrednio z pracodawcą
Stała praca

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Usługi porządkowe, Pomoc domowa
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:21-03-2024
  • • Data zamieszczenia:02-12-2017