PROWORK
Logo Pracodawcy

Atrakcyjna oferta pracy dla Senior Care Assistant z NVQ3 w Londynie! Już dziś zarejestruj się na naszej stronie: www.prowork.pl i prześlij cv w j. angielskim! Dla brytyjskiego pracodawcy, ekskluzywnego domu opieki w Londynie poszukujemy pogodnych i doświadczonych opiekunów / Senior Care Assistants z angielskim. Oferta pracy od marca 2018.

Senior Care Assistant / praca Londyn / 8.50 funtów godz. / od marca

Miejsce pracy: Wlk. Brytania, , Norbury/Londyn

Opis stanowiska:

Brytyjski pracodawca, klient Prowork.PL, zatrudni personel z dobrą znajomością angielskiego oraz doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi do pracy w domu opieki typu Residential House w Norbury/Londyn. Od kandydatów wymagany jest ukończony kurs NVQ3. Praca od marca 2018!
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv w języku angielskim na adres: recruitment@prowork.pl tel.022 828 31 34; 501 182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.
Termin rozpoczęcia: marzec 2018

Wymagania:

Dobra znajomość języka angielskiego
Kurs NVQ3
Wymagane referencje od poprzednich pracodawców
Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim skype/telefonicznie

Oferujemy:

Okres pracy: minimum 1 rok
Wynagrodzenie: 8.50 funtów /godz. brutto
Zamieszkanie: we własnym zakresie
Praca stała - etat (36 godz. / tyg.).
Kontrakt dla opiekunów podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
Ponadto inne oferty pracy w branży opieka medyczna na terenie całej Anglii jako opiekun osoby starszej, support worker/opiekun osoby niepełnosprawnej (z prawem jazdy). Oferty dla kandydatów w Polsce jak i mieszkających na terenie UK.
Stała praca

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Medycyna
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:29-01-2018

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: recruitment@prowork.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';