PROWORK
Logo Pracodawcy

Znasz dobrze język angielski, lubisz pracę z dziećmi i chciałbyś/ałabyś pracować w dwujęzycznym przedszkolu na Żoliborzu? Już dziś skontaktuj się z ProworkPL i prześlij do nas swoje CV!

Praca Pomoc Nauczyciela / przedszkole Warszawa Żoliborz / marzec

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Żoliborz / Warszawa

Opis stanowiska:

Klient ProworkPL, dwujęzyczne przedszkole na Żoliborzu zatrudni kochających dzieci i zaangażowanych w pracę kandydatów do pracy jako Asystent/ka / pomoc nauczyciela w przedszkolu. Praca na pełen etat – 40 godzin tyg., pon.-pt. Praca od marca 2018.
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv w języku angielskim na adres: recruitment@prowork.pl tel.022 828 31 34;  501 182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.
Termin rozpoczęcia: marzec 2018

Wymagania:

Mile widziane wykształcenie wyższe na kierunku pedagogiki przedszkolnej lub filologii angielskiej
B. dobra znajomość j. angielskiego
Wysoka kultura osobista
Doświadczenie w pracy z dziećmi

Oferujemy:

Okres pracy: minimum 1 rok
Wynagrodzenie: do ustalenia
Praca stała - etat (40 godz. / tyg.).
Stała praca

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:21-03-2024
  • • Data zamieszczenia:22-02-2018

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: recruitment@prowork.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';