PROWORK
Logo Pracodawcy

Świetna oferta pracy dla Opiekunów w Anglii lubiących ciszę i spokój. Klient Prowork.PL, sieć domów opieki o bardzo wysokim standardzie usług zatrudni opiekunów medycznych do domu opieki w Audlem / hrabstwo Cheshire. Jeśli lubisz pracę z osobami starszymi, znasz angielski i szukasz pracy w cichej i spokojnej lokalizacji w UK - już dziś prześlij do nas swoje cv! Oferta pracy dla Care Assistants w UK z zamieszkaniem oraz bezpłatnym przelotem z Polski do Anglii!

Stanowisko:

Opiekun/ka Anglia / Cheshire / 7.50 funtów godz. / kwiecień

Miejsce pracy: Wlk. Brytania, , Audlem / hrabstwo Cheshire

Opis stanowiska:

Brytyjski pracodawca, klient Prowork.PL posiadający 6 ekskluzywnych domów opieki zatrudni przyjaznych i ceniących sobie spokój opiekunów do pracy w domu opieki w Audlem / hrabstwo Cheshire. Dom opieki liczący 45 rezydentów położy jest w malowniczej lokalizacji pełnej zieleni, ogrodów i charakteryzuje się przyjaznym środowiskiem pracy. Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim przez skype.
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv w języku angielskim na adres: recruitment@prowork.pl tel.022 323 63 35; 501 182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.
Termin rozpoczęcia: kwiecień 2018

Wymagania:

Znajomość języka angielskiego
Mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
Wymagane 2 referencje z poprzednich miejsc pracy
Gotowość do rozpoczęcia pracy od kwietnia 2018

Oferujemy:

Okres pracy: kontrakty minimum roczne
Wynagrodzenie: 7.50-8.20 funtów / godz. brutto w zależności od doświadczenia
Zamieszkanie: zapewnione
Praca stała: 36 godz. tyg.. Możliwość pracy w nadgodzinach.
Pracodawca brytyjski opłaca przelot z Polski do Anglii
Kontrakt dla opiekunów podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
Ponadto dostępne inne oferty pracy w branży opieka medyczna na terenie całej Anglii jako opiekun osoby starszej, support worker/opiekun osoby niepełnosprawnej (z prawem jazdy). Oferty skierowane są do kandydatów mieszkających  w Polsce jak i tych przebywających na terenie UK.
Stała praca

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Medycyna
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:21-03-2024
  • • Data zamieszczenia:12-03-2018

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: recruitment@prowork.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';