PROWORK
Logo Pracodawcy

Dla polsko-brytyjskiej rodziny mieszkającej w Poznaniu pilnie poszukujemy profesjonalnej i entuzjastycznej niani do opieki nad 3 letnim chłopcem. Jeśli chcesz pracować jako niania z j. angielskim dla polsko-brytyjskiej rodziny w Poznaniu/Grunwald - prześlij CV. Family in Poznań is looking for caring nanny with English from May 2018.

Niania z j. angielskim / Poznań Grunwald / praca od maja 2018

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Poznań

Opis stanowiska:

Polsko-brytyjska rodzina z Poznania poszukuje doświadczonej niani do opieki nad 3 letnim chłopcem. Praca 30 godz. tyg. w godzinach 7.00-10.00 oraz 15.00-18.00. Do obowiązków niani należeć będzie poranne przygotowanie chłopca do przedszkola, podanie śniadania i pomoc w drobnych pracach domowych. Po południu gry, zabawy, spacery z dzieckiem. Od września oferowana praca na pełny etat gdyż rodzina spodziewa się drugiego dziecka i będzie potrzebna pomoc przy noworodku. Rozpoczęcie pracy od maja 2018.
W przypadku zainteresowania ofertą pracy jako niania z j. angielskim w Poznaniu prosimy o przesłanie CV w j. polskim lub angielskim na adres: recruitment@prowork.pl oraz rejestrację w serwisie www.prowork.pl.

Termin rozpoczęcia: maj 2018

Wymagania:

dobra znajomość angielskiego
doświadczenie i entuzjazm do opieki nad małymi dziećmi (w tym noworodki)
prawo jazdy będzie dodatkowym atutem
przyjazne usposobienie
wysoka kultura osobista oraz dyspozycyjność
referencje od poprzednich pracodawców - mile widziane doświadczenie Au Pair w USA lub UK

Oferujemy:

wynagrodzenie: 20 zł godz.
zatrudnienie: praca 30 godz. tyg., pon.-pt. w godzinach 7.00-10.00 oraz 15.00-18.00

Stała praca

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Usługi porządkowe, Pomoc domowa
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:11-04-2018

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: recruitment@prowork.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';