MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego. Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o. jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stanowisko:

Pracownik Produkcji części samochodowych

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Gądki

Opis stanowiska:

Pracownik Produkcji części samochodowych  Miejsce pracy: Gądki
Oferta pracy skierowana jest dla osób, które są zainteresowane rozwojem w firmie z branży automotive.  Praca dla osób z doświadczeniem na podobnym stanowisku, ale także dla osób zainteresowanych branżą  i chętnych do pozyskania nowej wiedzy i umiejętności, które zaprocentują otrzymaniem awansu w strukturach Firmy.

Wymagania:

Oferujemy:
  • stabilność zatrudnienia - umowa o pracę na pełen etat
  • dla chętnych praca w nadgodzinach
  • długoterminową współpracę oraz możliwość uczestnictwa w szkoleniach
  • konkurencyjne wynagrodzenie + dodatki
  • rozbudowany pakiet socjalny m.in prywatna opieka medyczna
  • pracę w trybie zmianowym
  • stały rozwój zawodowy
  • awanse stanowiskowe

Oferujemy:

  • lubisz pracę na produkcji i wiążesz z nią swoją przyszłość
  • posiadasz chęci do nauki
  • szukasz stabilnej pracy, która umożliwi Tobie rozwój
  • odpowiada Tobie praca w okolicy Gądek
  • posiadasz umiejętność pracy w zespole

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:264101009
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:26-06-2018