Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego belgijskiego klienta - firmy zajmującej się sprzedażą i serwisem samochodów ciężarowych - poszukujemy kandydatów na stanowisko:
MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH MAN, Belgia

Miejsce pracy: Belgia, łódzkie, Łódź

Opis stanowiska:

Praca polega na wykonywaniu prac przy samochodach ciężarowych marki MAN - naprawy elektromechaniczne, mechaniczne i hydrauliczne.
Obowiązki:
  • wymiana alternatora
  • naprawa/ wymiana hamulców
  • wymiana skrzyni biegów/ sprzęgła
  • przygotowanie ciężarówek do kontroli technicznej
  • obsługa klientów

Wymagania:

Wymagania:
  • dobra znajomość języka angielskiego - WARUNEK KONIECZNY!
  • wykształcenie średnie techniczne (preferowane technikum samochodowe)
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • punktualność
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy:

Oferujemy:
  • wynagrodzenie 14 € brutto/h,
  • premia roczna w wysokości 8,33% rocznych zarobków brutto,
  • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% zarobków brutto
  • 38 godzin pracy tygodniowo, nadgodziny płatne 150% (możliwe pracujące soboty)
  • pracę na stałe, firma organizuje regularnie szkolenia dla pracowników
  • pomoc w zorganizowaniu dodatkowego ubezpieczenia
  • zakwaterowanie płatne przez pracownika 80€ tygodniowo

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Technika, Inżynieria
  • • Nr Ref.:252843012
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:26-06-2018