BestHill Work

BestHill Work  to agencja pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze  16434.Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy.Specjalizujemy się w rekrutacji kandydatów chętnych do podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec,Austrii i Holandii.Co nas wyróżnia to kwalifikacje i kompetencje. BestHill Work to gwarancja profesjonalnie przeprowadzonego procesu rekrutacji,zadowolenie naszych kandydatów jest dla nas najważniejsze.

Stanowisko:

Monter szaf sterowniczych/Niemcy Bawaria

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, dolnośląskie;kujawsko-pomorskie;lubelskie;lubuskie;łódzkie;małopolskie;opolskie;

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:
  • montaż podzespołów elektronicznych, elementów szaf sterowniczych
  • praca według schematów elektrycznych
  • obsługa elektronarzędzi
  • naprawa i serwisowanie szaf sterowniczych

Wymagania:

Wymagania:
  • znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • doświadczenie na podanym stanowisku
  • wykształcenie kierunkowe uprawnienia SEP
  • umiejętność pracy na podstawie rysunku i schematów

Oferujemy:

Oferta pracodawcy:
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony (warunki niemieckie)
  • atrakcyjne wynagrodzenie 11-12 euro brutto/h+dieta/dodatek przeznaczona na zakwaterowanie i dojazd do pracy (ok.20/21 dni pracy  900-1000 euro netto)
  • Zakwaterowanie zapewnione  przez pracodawcę
  • Praca na pełny etat plus ewentualne nadgodziny
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji ze strony BestHill Work

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Technika, Inżynieria
  • • Nr Ref.:262474007
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:26-06-2018