In Temporis Polska Dział Zagraniczny

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.
Aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy we Francji na stanowisku:
POMOCNIK HOTELOWY

Miejsce pracy: Polska, lubelskie, Lublin

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:
- Pomoc w utrzymaniu czystości w pokojach hotelowych a także w pomieszczeniach wspólnego użytku według obowiązujących standardów.
- Dbanie o dobry wizerunek hotelu i jakość świadczonych usług.
- Przestrzeganie ustalonych procedur.
- Przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa.

Wymagania:

Wymagania:
- Doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku, będzie mile widziane.
- Komunikatywna znajomość języka francuskiego lub języka angielskiego.
- Miła aparycja i wysoka kultura osobista.
- Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność.
- Samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy.
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy.
- Dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od czerwca 2018 roku.

Oferujemy:

Oferujemy:
- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową.
- Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.
- Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie.
- Stawkę godzinową 9,88 € brutto/h oraz dodatki.
- Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych.
- Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Gastronomia, Hotelarstwo, Turystyka
  • • Nr Ref.:278444002
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:27-06-2018