Agencja pracy Cosmoworker

Praca przy utrzymaniu zieleni na terenie pól golfowych.
Praca od zaraz na dłuższy okres, wynagrodzenie zależne od doświadczenia.
Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego.
Praca na długi czas.
Stawka 12,00 - 14,00€ brutto za godzinę pracy.
Wymagane doświadczenie w pracy przy samojezdnej kosiarce do trawy.
Wymagane prawo jazdy kategorii B.
Agencja pracy Cosmoworker od 2006 roku z powodzeniem poszukuje najtrafniejszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalizacji.
Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech, Danii oraz Polski.
Poniżej przedstawiamy jedną z nich.
Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Stanowisko:

`UTRZYMANIE ZIELENI NA POLU GOLFOWYM

Miejsce pracy: Holandia, wielkopolskie, Poznań

Opis stanowiska:

  • pielęgnacja krzewów, drzew i trawy na polu golfowym,
  • koszenie trawy za pomocą samojezdnej kosiarki rotacyjnej.

Wymagania:

Wymagania:
  • wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku lub przynajmniej doświadczenie w obsłudze kosiarki samojezdnej,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • nienaganna prezencja.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • legalną pracę, zgodną z holenderskim Układem Zbiorowym Pracy (CAO),
  • zorganizowanie zakwaterowania, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii,
  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,
  • opiekę koordynatorów,
  • podstawową stawkę 12,00 - 14,00€ brutto za godzinę pracy,
  • możliwość pracy w długim okresie czasu,
  • 40 i więcej godzin pracy w tygodniu,
  • koszt zakwaterowania: 78,00 €/tydzień,
  • koszt ubezpieczenia: 22,26 € za tydzień.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Rolnictwo, Ogrodnictwo, Hodowla
  • • Nr Ref.:275692003
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:27-06-2018