Securitas - Region Wschodni

Securitas Polska jest firmą odnoszącą sukcesy w branży ochrony.Proponujemy wyjątkowe warunki pracy na najnowocześniejszych obiektach w kraju.
Obecnie, poszukujemy odpowiedzialnych osób na stanowisko:
Recepcjonistka / punkt obsługi klienta

Stanowisko:

Recepcjonistka - Piaseczno

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Piaseczno

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • bieżąca organizacja i koordynacja pracy punktu obsługi klienta,
  • udzielanie informacji gością galerii, również zagranicznym,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywność,
  • dyspozycyjność,
  • znajomość obsługi komputera (pakiet ms office).

Oferujemy:

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie 3100 brutto,
  • terminowe wypłaty do 10-go każdego miesiąca,
  • profesjonalne i cykliczne szkolenia zawodowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego w dużej międzynarodowej firmie.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Biuro i administracja
  • • Nr Ref.:280799001
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:27-06-2018