Mondi Pro

MONDI  PRO  SP.  Z  O. O.  jest  jednostką  wyspecjalizowaną Mondi Polska wchodzącą w skład  niemieckiej grupy kapitałowej MONDI GmbH.  Lata  doświadczeń,  zdobyta  wiedza  i  umiejętności,  pozwoliły  na  zajęcie  się  w najszerszym  zakresie  rekrutacją  stałą  pracowników,  przenosząc  wszystkie  dobre  wzorce  całej  grupy,  na  codzienną  działalność MONDI PRO.
Aktualnie  wychodząc  naprzeciw  potrzebom  personalnym  naszego  Klienta, polskiej firmy produkcyjnej posiadającej kilka nowoczesnych zakładów, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Kierownik Produkcji

Miejsce pracy: Rostarzewo

Stanowisko:

Kierownik Produkcji

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Rostarzewo

Opis stanowiska:

Jako Kierownik Produkcji będziesz odpowiadać za:
  • Organizację harmonogramu produkcji
  • Wyliczanie zdolności produkcyjnych w celu ich optymalizacji
  • Dbanie o eliminowanie ewentualnych technicznych błędów w toku produkcji
  • Wdrażanie nowych produktów do produkcji
  • Bieżącą współpracę z Działem Kontroli Jakości i Działem Technicznym
  • Określanie standardów kontroli jakości
  • Monitorowanie wskaźników produkcyjnych w programie klasy ERP
  • Zapewnienie bezpieczeństwa w miejscu pracy i nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP

Wymagania:

Ta oferta jest dla Ciebie jeżeli..
  • Zdobyłeś/aś wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane z obszaru zarządzania produkcją)
  • Masz za sobą ponad 3-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania produkcji
  • Potrafisz myśleć analitycznie i planować z wyprzedzeniem
  • Lubisz pracę z ludźmi i nowoczesną technologią
  • Nie boisz się wyzwań i samodzielności w miejscu pracy
  • Potrafisz szukać rozwiązań i masz własne pomysły
  • Zależy Ci na długofalowej współpracy z pracodawcą

Oferujemy:

Nasz Klient przygotował dla Ciebie:
  • Pełne wdrożenie przed rozpoczęciem pracy
  • Otwartość na zgłaszane pomysły
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o długoterminową umowę o pracę
  • Praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy
  • Wynagrodzenie dopasowane do umiejętności
  • Udział w wyjazdowych, zagranicznych szkoleniach i kursach zawodowych
  • Pracę w zgranym zespole fachowców
  • Dokładny zakres zadań i jasne ścieżki awansu

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca umysłowa
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:276439003
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:27-06-2018