MK INTERIM Sp.z o.o.

MK INTERIM jest Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do krajowego rejestru pod numerem 9305. Powstała na początku 2013 roku. Tworzy ją kreatywny zespół specjalistów, posiadający ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży HR. Wyjątkowość MK INTERIM polega na fachowym i bardzo elastycznym dopasowaniu rozwiązań pozwalających zredukować koszty w zakresie obsługi personalnej procesów.
Dbamy o każdego naszego pracownika i umożliwiamy sprawny(bezpieczny) rozwój na rynku pracy.
WWW.MKINTERIM.PL

Specjalista ds. Obsługi Klienta- branża Logistyczna, 17,50zł/h Pruszków

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, PRUSZKÓW

Opis stanowiska:

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży logistycznej , poszukujemy osób do pracy na stanowisko:
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Praca Administracyjno-Biurowa
Miejsce pracy: Pruszków
OPIS  STANOWISKA
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Monitorowanie procesów operacyjnych w zakresie wydajności i zgodności prowadzenia operacji magazynowych, dystrybucyjnych oraz serwisowych,
  • Bieżąca obsługa zleceń
  • Bezpośredni kontakt z działem transportu oraz działem logistyki,
  • Przyjmowanie reklamacji i od klientów w zakresie usług magazynowych oraz dystrybucyjnych,
  • Prowadzenie rejestru zdarzeń reklamacyjnych, rozpatrywanie reklamacji
  • Tworzenie raportów i zestawień.

Wymagania:

WYMAGANIA
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i komunikatywność
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu Office-EXCEL
  • Minimalne doświadczenie na stanowisku administracyjno-biurowym
  • Mile widziane doświadczenie z programami magazynowymi (np: SAP, WF Mag)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność słuchania ze zrozumieniem i wyciągania wniosków
  • Samodzielność
  • Zaangażowanie, inicjatywa i samodyscyplina, dobra organizacja pracy
  • Mile widziani studenci zaoczni

Oferujemy:

OFERUJEMY
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 2500-3000zł +premie
  • Praca pon-pt, I lub II zmiany 8 godzin między godzinami 7.00-15.00;10.00-18.00
  • Zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Możliwość stałego zatrudnienia i awansu

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Biuro i administracja
  • • Nr Ref.:237195012
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:27-06-2018