Profi Credit Polska S.A.

PROFI CREDIT jest drugą największą firmą pożyczkową w Polsce. Działamy na polskim rynku od ponad 14 lat i współpracujemy z grupą 3 000 przedstawicieli finansowych. Od początku działalności w Polsce sprzedaliśmy pożyczki na łączną wartość ponad 3,8 miliarda złotych.
W związku z dynamicznym rozwojem, Profi Credit Polska S.A. nawiąże współpracę z osobami działającymi w charakterze:
Doradca klienta
Miejsce działania: Zbąszyń i okolice

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Zbąszyń

Opis stanowiska:

U Nas będziesz zajmował się:
  • obsługą przekazywanych wniosków
  • pozyskiwaniem własnych klientów
  • finalizacją umów pożyczkowych
Jeżeli:
  • masz doświadczenie w obsłudze klienta oraz sprzedaży produktów finansowych
  • lubisz kontakt z ludźmi
  • masz wystarczająco dużo zapału, energii, by rozpoznawać potrzeby innych
  • lubisz zarabiać i działać z rozmachem, a obecne warunki zatrudnienia Cię ograniczają

To ta oferta skierowana jest do Ciebie !

Wymagania:

Oczekujemy:
  • realizowania wyznaczonych celów
  • aktywnego pozyskiwania klientów i pozytywnego nastawienia
  • dyspozycyjności i odpowiedzialności
  • niekaralności

Oferujemy:

Zaoferujemy Ci:
  • gwarantowane wnioski przekazywane przez nasze Call Center
  • jedną z najwyższych stawek prowizyjnych za sprzedaż (sprzedajesz, nie odbierasz rat!)
  • nielimitowaną wysokość zarobków
  • dostęp do biur terenowych z pełnym wyposażeniem (komputer, drukarka, telefon)
  • bezpłatne materiały reklamowe oraz szkolenia
  • elastyczne godziny pracy oraz współpracę w oparciu o umowę zlecenie/ działalność gospodarczą

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:280877001
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:28-06-2018