Profi Credit Polska S.A.

Z Nami zdobędziesz doświadczenie w branży finansowej.
Będziesz pracował w zgranym zespole doradców, a co najważniejsze nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku.
Stawiamy sobie za cel przeszkolenie dzięki, któremu dołączysz do grona najlepszych.
Poszukujemy osób na stanowisko specjalisty ds. pożyczek.

Jeśli Twój wiek to 40+-mamy ofertę pracy dla Ciebie! Chojnice

Miejsce pracy: Polska, pomorskie, Chojnice

Opis stanowiska:

Oferujemy:
-wysokie prowizje od sprzedaży brutto (sprzedajesz, nie odbierasz rat!)
-materiały reklamowe, bezpłatne szkolenia
-nielimitowana wysokość wynagrodzenia
-umowa zlecenie/działalność gospodarcza – elastyczne godziny współpracy

Wymagania:

Oczekujemy :
  • zaangażowania
  • realizacji celów
  • niekaralności

Oferujemy:

OFERUJEMY:
Możliwość rozwoju, zdobycia doświadczenia i osiągania sukcesów w drugiej co do wielkości firmie pożyczkowej w Polsce
Bardzo profesjonalny system treningowy i program wdrożeniowy, w ramach którego poznasz zarówno produkt, jak i najbardziej efektywne praktyki sprzedażowe
Stałe wsparcie Team Managera

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:280884001
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:28-06-2018