MK INTERIM Sp.z o.o.

MK INTERIM jest Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do krajowego rejestru pod numerem 9305. Powstała na początku 2013 roku. Tworzy ją kreatywny zespół specjalistów, posiadający ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży HR. Wyjątkowość MK INTERIM polega na fachowym i bardzo elastycznym dopasowaniu rozwiązań pozwalających zredukować koszty w zakresie obsługi personalnej procesów.
Dbamy o każdego naszego pracownika i umożliwiamy sprawny(bezpieczny) rozwój na rynku pracy.
WWW.MKINTERIM.PL

Stanowisko:

Operator frezarki CNC

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Jelcz Laskowice

Opis stanowiska:

  • Produkcja elementów dla sektorów motoryzacyjnego oraz AGD
  • Obsługa 3 i 5-osiowych frezarek CNC
  • Przygotowanie maszyny i detali do obróbki
  • Ustawianie i mocowanie narzędzie
  • Kontrola jakości w procesie wytwarzanego produktu
  • Utrzymanie maszyny i miejsca pracy w czystości

Wymagania:

Wymagania:
  • Doświadczenie na frezarkach CNC
  • Odpowiedzialność
  • Chęć do nawiązanie dłuższej współpracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę na dwie zmiany (6-14/14-22)
  • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca umysłowa
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:274106004
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:28-06-2018