Profi Credit Polska S.A.

Pracujesz w branży niekoniecznie Ci odpowiadającej?

Stanowisko:

Zmień dzień na lepszy - zasilaj domowy budżet (Bydgoszcz)

Miejsce pracy: Polska, kujawsko-pomorskie, Koronowo

Opis stanowiska:

Myślisz o zmianie pracy ale boisz się zaryzykować?
Z Nami nie ryzykujesz. Z Nami zyskujesz!

Wymagania:

Nie musisz od razu rezygnować z pracy, dopasujemy godziny do Twojego grafiku.
Boisz się, że nie poradzisz sonie ze sprzedażą pożyczek?
Nie martw się, wszystkiego Cię nauczymy.

Oferujemy:

Sprawdź się w nowej branży! Złóż CV już dziś!

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:280933001
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:29-06-2018