MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

PAGUS Logistikrecruiting wspiera swoich Partnerów biznesowych w branży logistycznej, dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego. Firma PAGUS jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 12863.
Poszukujemy najlepszych pracowników z rynku polskiego do pracy na stanowisku:
Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe
Miejsce pracy: Langenau
Firma:
Duże przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji na rynku, mające kilkanaście oddziałów w Niemczech. Firma zajmuje się branżą logistyczną oraz prowadzi działalność usługową współpracując z firmami znanymi na całym świecie.

Miejsce pracy: Niemcy, wielkopolskie, Niemcy, Langenau

Opis stanowiska:

W ramach pracy  na w wózku widłowym będziesz odpowiedzialny za:
  • komisjonowanie towarów za pomocą wózka widłowego czołowego
  • pracę ze skanerem ręcznym
  • załadunek i rozładunek towarów z regału za pomocą wózków widłowych różnego typu (czołowe, boczne, wysokiego czy niskiego składu)
  • załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych
  • pakowanie i etykietowanie towarów zgodnie z wytycznymi

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:
  • uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • doświadczenia na stanowisku operatora wózka widłowego
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • gotowości do długofalowej współpracy

Oferujemy:

Naszym Pracownikom zapewniamy:
  • stawkę godzinową 10,13 euro brutto, a także dodatek dzienny netto od 7 do 23 euro. Wysokość stawki zależy od doświadczenia i poziomu języka niemieckiego
  • zorganizowane zakwaterowanie
  • pokrycie kosztów związanych z zakupem odzieży roboczej
  • zatrudnienie na umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • terminowe przelewy,
  • możliwość pobierania zaliczek przez 6 miesięcy od podjęcia pracy
  • wsparcie polskiego Koordynatora - pomoc w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:275764003
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:29-06-2018