MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic. 7268). Każdy z 22 oddziałów, które działają na terenie Polski i Niemiec, dokłada codziennych starań, aby zapewnić najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.
Aktualnie dla naszego Klienta z branży elektrycznej poszukujemy osób na stanowisko:
Elektryk ze znajomością języka niemieckiego
Miejsce pracy: Hanower

Stanowisko:

Elektryk ze znajomością języka niemieckiego - Hanower

Miejsce pracy: Niemcy, wielkopolskie, Niemcy, Berlin

Opis stanowiska:

  • wykonywanie instalacji elektrycznych w obiektach publicznych lub mieszkalnych na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej oraz schematów niezbędnych do prawidłowego wykonania zlecenia
  • prowadzenie tras kablowych (w tym również prac naprawczych i konserwacyjnych okablowania), wymiana puszek, oświetlenia, podłączanie kabli
  • wykonywanie drobnych pomiarów oraz bieżącej oceny stanu technicznego instalacji elektrycznych
Wszystkie zadania będą wymagały umiejętności czytania ze zrozumieniem oraz analizy schematów elektrycznych. Praca odbywa się w zespołach.

Wymagania:

 Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia/doświadczenia zawodowego związanego z elektryką i/lub elektroniką
  • praktycznych umiejętności, związanych z wykonywaniem instalacji elektrycznych na dużych i/lub małych obiektach
  • znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • motywacji do pracy na terenie Niemiec
  • zorientowania na jakościową realizację zadań elektrycznych z dużą dokładnością i systematycznością

Oferujemy:

 Dlaczego warto z nami pracować?
  • oferujemy stawkę godzinową 11,83 € brutto i dodatek dzienny 35-40 € netto w zależności od poziomu znajomości języka niemieckiego
  • zawsze wypłacamy wynagrodzenie w terminie
  • zapewniamy zdalne wsparcie koordynatora z Polski, który pomoże w dopełnieniu formalności i odnalezieniu się w nowym miejscu
  • nasi Pracownicy mają umowy o pracę na warunkach niemieckich
  • pomagamy w dopełnieniu formalności związanych z zatrudnieniem
  • zwrot za odzież roboczą

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:273383004
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:29-06-2018