Mondi Pro

MONDI Pro Permanent Recruitment Organisation należy do niemieckiej grupy kapitałowej, która już od 2002 roku wspiera przedsiębiorstwa poprzez wynajem personelu i jego rekrutację, w szczególności dla takich branż jak przemysł, logistyka i administracja. Posiadamy 22 oddziały w Niemczech i Polsce.
Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się świadczeniem usług doradztwa podatkowego oraz audytu, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Konsultant w Dziale Audytu
(z językiem angielskim lub niemieckim)

Stanowisko:

Konsultant w Dziale Audytu

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Poznań

Opis stanowiska:

Twoimi zadaniami będą:
  • Przeprowadzanie badań audytowych
  • Zbieranie danych, analizowanie, ocenianie oraz opracowywanie materiałów i informacji w zakresie objętym badaniem
  • Wykonywanie badań cash flow i sprawozdania z działalności
  • Sporządzanie dokumentacji według MSSF, MSR
  • Utrzymywanie kontaktu z klientami

Wymagania:

Jeżeli:
  • Posiadasz wykształcenie wyższe ekonomiczne (rachunkowość, inwestycje, finanse)
  • Masz już za sobą pierwsze doświadczenie w audycie finansowym lub chcesz je zdobyć
  • Bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Jesteś gotowy/a do częstych wyjazdów służbowych
  • Lubisz pracę w zespole
Nie czekaj i zgłoś się do nas!

Oferujemy:

Nasz Klient przygotował dla Ciebie:
  • Różnorodną, o dużym stopniu samodzielności pracę w audycie
  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz nastawienie na długofalową współpracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze finansów
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie słynącej z dobrej organizacji pracy i partnerskiej atmosfery
  • Bogaty pakiet socjalny (pakiet medyczny, sportowy, itp.)

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:270644005
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:29-06-2018