MK INTERIM Sp.z o.o.

MK INTERIM jest Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do krajowego rejestru pod numerem 9305. Powstała na początku 2013 roku. Tworzy ją kreatywny zespół specjalistów, posiadający ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży HR. Wyjątkowość MK INTERIM polega na fachowym i bardzo elastycznym dopasowaniu rozwiązań pozwalających zredukować koszty w zakresie obsługi personalnej procesów.
Dbamy o każdego naszego pracownika i umożliwiamy sprawny(bezpieczny) rozwój na rynku pracy.
WWW.MKINTERIM.PL

Stanowisko:

Osoba sprzątająca-hotel Warszawa

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko Osoby Sprzątającej.
Zakres prac obejmuje prace porządkowe w hotelu w centrum Warszawy.
Praca od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00-16.00 (może być krócej lub dłużej, w zależności od obłożenia hotelu)

Wymagania:

Chęć do pracy. Minimalne doświadczenie.

Oferujemy:

Oferujemy wysokie zarobki na poziomie 14,00-15,00zł/h, stabilne zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej, z realną możliwością przedłużenia i opcją umowy o pracę bezpośrednio u naszego Klienta.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Usługi porządkowe, Pomoc domowa
  • • Nr Ref.:281010001
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:02-07-2018