Profi Credit S.A.

Firma Profi Credit Polska S.A. jest jedną z największych firm pożyczkowych w Polsce. Prowadzimy działalność także w innych krajach Europy. W związku z rozwojem sieci sprzedaży pragniemy nawiązać współpracę z osobami na stanowisku sprzedawcy pożyczek.

Stanowisko:

Sprzedawca pożyczek

Miejsce pracy: Polska, kujawsko-pomorskie, Pakość

Opis stanowiska:

Główne zadania:
  • sprzedaż pożyczek klientom indywidualnym, biznesowym
  • monitorowanie regularnej spłaty rat,
  • profesjonalna obsługa klienta w biurze jak i terenie,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • inicjowanie zadań marketingowych
  • udział w szkoleniach
  • aktywne pozyskiwanie klientów

Wymagania:

Wymagania:
  • umiejętność pracy z ludźmi,
  • obsługa komputera,
  • gotowość oraz zaangażowanie w doskonalenie zawodowe
  • sumienność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • nastawienie na cel

Oferujemy:

Oferujemy:
  • współpracę z uczciwym i solidnym partnerem,
  • bardzo konkurencyjne i atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne,
  • stałe wsparcie w postaci materiałów reklamowych, promocyjnych
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • opiekę Team Managera

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:224447021
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:02-07-2018