Praca za granicą

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób poszukujących zatrudnienia za granicą (Austria, Niemcy, Holandia) certyfikat KRAZ nr 13603.

Stanowisko:

Spawacz konstrukcji stalowych - Holandia

Miejsce pracy: Holandia, opolskie, Holandia

Opis stanowiska:

Opis oferty
Dla naszego holenderskiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: spawacz konstrukcji stalowych.
Typ wakatu: praca tymczasowa
Przewidywany start: od zaraz
Długość kontraktu: min. 6 tygodni z możliwością przedłużenia
Miejsce pracy: Eindhoven - Holandia
Firma zajmuje się produkcją placów zabaw. Spawanie konstrukcji stalowych metodą 136. Stal czarna, gruba.

Wymagania:

Wymagania
- doświadczenie,
- ważny certyfikat spawalniczy,
- mile widziana znajomość języków obcych oraz prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

Oferujemy
- holenderską umowę o pracę,
- legalne i stabilne zatrudnienie ( możliwość wyrobienia numeru SOFI na miejscu),
- tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto,
- dobre warunki finansowe, stawka godzinowa 12,50 euro brutto +25% za nadgodziny,
- zakwaterowanie (płatne max. 99 euro/tydz.),
- ubezpieczenie (płatne 22,40 euro/tydz),
- możliwość stałej współpracy,
- opiekę polskojęzycznych koordynatorów,
- pomoc w organizacji transportu do Holandii.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:261882012
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:02-07-2018