Weegree

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.
Stolarz Budowlany
Miejsce pracy: cała Holandia

Stanowisko:

Stolarz Budowlany (ECU/04/18)

Miejsce pracy: Holandia, dolnośląskie, Holandia;Holandia;Holandia;Holandia;Holandia;Holandia;Holandia;Holandia;Holandia

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie konstrukcji drewnianych pod wylewanie betonu
  • Montaż drzwi i okien.
  • Montaż uszczelek, klamek, zamków itp.
  • Montaż rusztowań.
  • Montaż ścianek działowych.
  • Montaż schodów, szafek itp.

Wymagania:

 Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy przy montażu okien.
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku stolarza budowlanego.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Mile widziana znajomość języka niderlandzkiego.
  • Mile widziane własne auto (osobowe).

Oferujemy:

 Oferujemy:
  • Wynagrodzenie 17,25 euro brutto/h.
  • Zatrudnienie na warunkach holenderskich.
  • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo.
  • Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu.
  • Zakwaterowanie: płatne 87,50 euro tygodniowo.
  • Ubezpieczenie: płatne 21,91 euro tygodniowo.
  • Bezpłatne dojazdy do pracy.
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu do Holandii.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Budownictwo i Architektura
  • • Nr Ref.:274463008
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:02-07-2018