GP People

GP People istnieje od 2002 roku i jest najstarszą agencją zatrudnienia w Toruniu (KRAZ nr 9274)
Każdego roku dzięki zaangażowaniu i wiedzy naszych rekruterów, zatrudnienie znajdują tysiące osób. Wielu pracodawców w całej Polsce wybrało GP People na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i odpowiedzialnymi pracodawcami.
Aktualnie dla toruńskiej firmy,  zajmującej się produkcja osłon przeciwsłonecznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Mistrz Szwalni
nr referencyjny: MS/07/18
miejsce pracy: Toruń
region: kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Polska, kujawsko-pomorskie, Toruń

Opis stanowiska:

√. umowa o pracę √. przyjazna rekrutacja √. stabilne warunki
Nasz klient oferuje:
  • pracę w firmie z kapitałem zagranicznym
  • stanowisko o dużym poziomie samodzielności
  • standardowe benefity pracownicze
  • możliwość poznania i rozwoju innowacyjnych rozwiązań w branży
  • możliwość wpływu na funkcjonowanie zakładu

Wymagania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna min.za:
  • kompleksową organizację pracy działu
  • organizację i nadzór pracy podległych pracowników
  • rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych i produkcyjnych

Oferujemy:

Aplikuj, jeżeli posiadasz:
  • wykształcenie średnie techniczne
  • minimum 5 letnie doświadczenie w pracy w szwalni i znajomość maszyn do szycia przemysłowego
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (minimum na poziomie A1)

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca umysłowa
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:273273003
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:02-07-2018