MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.
Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.
Informacje na temat sposobu przetwarzania przez Mondi Polska danych osobowych (pliki do pobrania): Obowiązek informacyjny oraz Przykładowa zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:
Specjalista ds. sprzedaży usług HR

Miejsce pracy: Polska, lubuskie, Gorzów Wielkopolski;Poznań;Szczecin

Opis stanowiska:

 Obszar działania: woj. wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie
Miejsce pracy: centrala w Poznaniu lub oddział w Szczecinie (do wyboru)
Po czym poznasz, że ta praca jest odpowiednia dla Ciebie:
  • Zajmowałeś/aś podobne stanowisko lub z powodzeniem łączyłeś/aś funkcje Rekrutera ze sprzedażą realizowanych usług HR;
  • W obsłudze klientów czujesz się jak „ryba w wodzie”;
  • Jesteś zorientowany/a na szukanie nowych rozwiązań i zawsze masz głowę pełną kreatywnych pomysłów;
  • Zależy Ci na podjęciu stabilnej pracy umożliwiającej nieustanny rozwój dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji;
  • Wyróżnia Cię bardzo dobra organizacja pracy własnej, otwartość i wysokie zdolności komunikacyjne;
  • Znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w codziennych kontaktach biznesowych;
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B.

Wymagania:

Dołącz do naszego zespołu a zapewnimy Ci:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z niemieckim kapitałem zorientowanej na długofalową współpracę;
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy w młodym, nastawionym na wzajemne wsparcie i współpracę zespole;
  • Nieograniczony dostęp do szerokiego pakietu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Pakiet sportowy, prywatną opiekę medyczną, codzienną dawkę witamin (świeże owoce i soki), wybór herbat i kaw;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań.

Oferujemy:

Czym będziesz się zajmować w codziennej pracy?
  • Bieżącym kontaktem z naszymi obecnymi i przyszłymi partnerami;
  • Poprzez nawiązywanie oraz utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych będziesz aktywnie rozwijać sprzedaż usług rekrutacji tymczasowych na podległym obszarze;
  • Współtworzeniem i realizacją strategi dalszego rozwoju firmy;
  • Reprezentowaniem marki MONDI POLSKA cieszącej się powszechnym szacunkiem i uznaniem, co stanowi doskonałą bazę do osiągania zamierzonych celów.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:HR Kadry i Płace
  • • Nr Ref.:278085002
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:02-07-2018