Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta -  jednej z największych belgijskich firm logistycznych zatrudniającej około 400 pracowników w 6 magazynach, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
KIEROWCA C+E, BELGIA

Stanowisko:

KIEROWCA C+E, Belgia

Miejsce pracy: Belgia, dolnośląskie, Belgia

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie przewoziła towary do klientów firmy (markety). W ciągu dnia trasę pokonać trzeba będzie kilkakrotnie. W zakres obowiązków wchodzi również pomoc przy załadunku i rozładunku przyczep.

Wymagania:

Wymagania:
  • 2 lata doświadczenia w zawodzie kierowcy
  • prawo jazdy C+E
  • dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny!
  • Karta kierowcy / cyfrowy tachograf
  • dyspozycyjność
  • mile widziany własny samochód

Oferujemy:

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 11.85€/h brutto + dodatek: 1,41€/h netto
  • bony żywnościowe 6€/dzień pracy (wkład własny pracownika 1,09€) – przysługują po przepracowaniu 3 miesięcy w firmie
  • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto
  • premia roczna w wysokości 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca danego roku  do czerwca kolejnego),
  • pracę w wymiarze 40-60 godzin tygodniowo
  • możliwość pracy na długi okres czasu
  • opiekę polskiego koordynatora
  • dopełnienie formalności związanych z wyjazdem
  • premie i dodatki wg prawodawstwa belgijskiego
  • pracę w nowocześnie zarządzanej firmie
  • nadgodziny po wyżej 60h płatne na 150%

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:281069001
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:02-07-2018