Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna

Link2europe Sp.z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego belgijskiego klienta, który specjalizuję się w dostawach realizowanych na czas. Poszukujemy pracownika na stanowisko:
Kierowca C+E Belgia

Stanowisko:

KIEROWCA C+E, Belgia

Miejsce pracy: Belgia, dolnośląskie, Belgia

Opis stanowiska:

- transport żywności  na terenie krajów Beneluksu- typ naczepy: chłodnia
- załadunek i rozładunek towarów za pomocą transpalet
-praca w systemie 3 zmianowym

Wymagania:

Wymagania:
-doświadczenie jako kierowca min.2 lata
- doświadczenie na trasach międzynarodowych
-prawo jazdy kat. C+E , karta kierowcy , kod 95
-j. angielski , holenderski, francuski w stopniu komunikatywnym
-mile widziany własny samochód

Oferujemy:

Oferujemy:
- 11,85€ brutto na godzinę
-dodatek do stawki podstawowej 1,41€ netto
-dodatek nocny 1,17 (20:00-6:00) naliczany po przejechaniu min 6h.
-kontrakt na warunkach belgijskich
-38-60h tygodniowo
- dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto
- premia roczna w wysokości 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca danego roku  do czerwca kolejnego)
- opiekę polskiego koordynatora
-zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy:80€/tydzień

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w terenie
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:281085001
  • • Data aktualizacji:11-04-2024
  • • Data zamieszczenia:02-07-2018