Profi Credit Polska S.A.

Oferta Współpracy dla punktów opłat -woj.lubuskie- powiat zielonogórski, nowosolski, świebodziński, międzyrzecki, słubicki i sulęciński

Oferta Współpracy dla punktów opłat!! woj.lubuskie każda miejscowość

Miejsce pracy: Polska, lubuskie, Zielona Góra, Świebodzin, Sulechów, Czerwieńsk

Opis stanowiska:

Wykorzystaj swoje możliwości - poszerz działalność zarabiaj o wiele więcej!!!

Wymagania:

Rozpoczynając z nami współpracę zyskujesz:
- ofertę konkurencyjnych pożyczek dla klientów indywidualnych i biznesowych
- stabilnego partnera
- wsparcie merytoryczne
- szkolenia produktowe
- wsparcie motywacyjne w postaci konkursów, dzięki którym zwiększysz zwoje dochody
- wysoką prowizję od kwot brutto !!!

Oferujemy:

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 660 676 737
lub A P L I K U J!!!!!

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:278533002
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:02-07-2018