Profi Credit Polska S.A.

                                      Zajęcie dla młodych Mam(Kalisz)
Jesteś mamą która chce pogodzić opiekę nad Dzieckiem z powrotem do życia zawodowego?Dobrze trawiłaś! Zrobimy wszystko aby Cię w tym wesprzeć.

Doradca Finansowy świetna oferta dla mam!!!(Ostrów Wielkopolski)

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski

Opis stanowiska:

Twój czas dla rodziny jest bardzo cenny,dlatego dostosuj z nami pracę do twoich potrzeb.Zapewniamy Ci kompleksowe wsparcie,elastyczne godziny pracy i możliwość podejmowania samodzielnych decyzji.

Wymagania:

Zostań Doradcą Finansowych w Firmie która stawia na młode Mamy.

Oferujemy:

Sama zarządzaj swoim czasem oraz wysokością zarobków
-gwarantujemy elastyczne godziny pracy
-atrakcyjne wynagrodzenie
-możliwość pracy w domu
-kompleksowe szkolenia

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca umysłowa
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:281142001
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:03-07-2018