T&S Group

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu. To znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy.

PRACOWNIK PRODUKCJI MOSKITIER Z WŁASNYM ZAKWATEROWANIEM W OKOLICACH BOXTEL

Miejsce pracy: Holandia, dolnośląskie, Wrocław

Opis stanowiska:

  • Praca przy produkcji i montażu moskitier do okien i drzwi
  • Docinanie profili aluminiowych, składanie oraz montowanie gotowych elementów
  • W sezonie wysokie tempo pracy

Wymagania:

Wymagamy:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane (doświadczenie przy produkcji okien, moskitier, rolet)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Prywatne zakwaterowanie w okolicach Boxtel

Oferujemy:

Oferujemy:
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Dobre wynagrodzenie
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii  ubezpieczenia
  • Opiekę polskich rezydentów

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:czasowa
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:272221003
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:03-07-2018